sobota, 7 maja 2011

Essence, Nail Art, Sealing Top Coat

Dzisiaj przedstawię wam mój pierwszy w życiu top coat.
Zdjęcie pożyczone
Informacje z wizażu:
Wierzchnia warstwa ochronna do zdobienia paznokci. Ten przezroczysty, niezwykle połyskliwy lakier gwarantuje, że zdobienia na paznokciach zostaną na swoich miejscach na dłużej i chroni je przed uszkodzeniem. Ożywia kolory. Szybkoschnący.

Ja używałam go jako normalny top coat, nie wiem, może dlatego się u mnie nie sprawdził. Oczekiwałam od niego przyspieszenia schnięcia lakieru oraz wydłużenie jego trwałości.
Co do pierwszego to zawiódł na całej linii. Zrobiłam eksperyment i nałożyłam go na jednym paznokciu na świeżo pomalowany lakier, na drugim na zaschnięty, pomalowany kilka dni temu, a trzeci paznokieć pomalowałam bez niego. Najszybciej wyschnął lakier bez niczego. Top coat wydłużył wysychanie lakieru i jeszcze dzięki niemu odbiła się kołdra na paznokciach, chociaż malowałam kilka dobrych godzin przed pójściem spać.
Trwałości ani nie wydłużył, ani nie skrócił, przynajmniej czegoś takiego nie zauważyłam.
Ma dość rzadką konsystencję, dzięki czemu do najbardziej wydajnych nie należy.
Nie podoba mi się także jego nieprzezroczysta butelka, trudno stwierdzić przez nią ubytek produktu.
Może dam temu top coatowi jeszcze kiedyś szansę, ponieważ z dwóch opinii na wizażu obie są jak najbardziej pozytywne.
Może znacie, i polecacie, jakieś łatwo dostępne i w rozsądnej cenie top coaty? Byłabym bardzo wdzięczna za pomoc :)

2 komentarze:

  1. Ja stosuję Nail Teki i mogę z czystym sumieniem polecić. Mam Foundation (baza) i Therapy II (top coat), kupiłam cały zestaw jakiś czas temu na allegro. Zdarza się, że noszę ten sam kolor na paznokciach ok. tydzień, przy czym nie ukrywam, że nieco starte końcówki mi nie przeszkadzają ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Dzięki za odpowiedź :). W tym momencie niestety nie mam możliwości zakupu tych produktów, ale w przyszłości na pewno mocno się zastanowię nad nimi. Ogólnie już od dość dawna czaję się na odżywkę Nail Tek II ;)

    OdpowiedzUsuń

Proszę o nie umieszczania w komentarzach na moim blogu reklam, zaproszeń do swoich blogów/rozdań itp. Jeśli zostawicie u mnie komentarz to prawdopodobnie i tak odwiedzę wasz blog:).
Dziękuję za komentarze! Każdy bardzo wiele dla mnie znaczy, dzięki nim wiem, że ktoś docenia moją pracę i nie idzie ona na marne:).