środa, 11 maja 2011

Zapowiedzi

Niestety mój straszny aparat znowu się rozładował i zanim naładuję akumulatorki uznałam, że poinformuję was, że o was nie zapomniałam ;)
W najbliższym czasie będziecie mogli przeczytać recenzję:
- Vipera, Color of Rouge, Róż Classic kolor 047 wizaż: klik
- Joko Find Your color J120 Sexy Lady wizaż: klik
Lakier mogliście już zobaczyć TU. Mam go aktualnie na paznokciach, więc uznałam, że mogę go wam pokazać.

Ostatnio miałam sporę szczęście i wygrałam u Belleoleum:
Mam nadzieję, że się nie obrazi, że użyłam jej zdjęcia, ale w tym momencie nie mam możliwości zrobić swojego:
Miś już zajął zaszczytne miejsce przy moich słuchawkach, pilniczek bardzo dobrze piłuję, tusz idzie jako zapas, ponieważ mam identyczny i w sumie jestem z niego zadowolona (mam beznadziejne rzęsy, więc żaden nie zrobi z nich wyglądających jak sztuczne:)), a błyszczyk bardzo ładnie rozjaśnia moje usta. Napiszę dokładniej o nim, kiedy dłużej go poużywam.
Wygrałam także u Kobiety przed 30. Nagrodą jest rabat 40% do TEGO SKLEPU oraz darmowy kod umożliwiający przeprowadzenie doradztwa indywidualnego na portalu Wirtualny Stylista. Jeszcze nie zrobiłam tam zamówienia, ponieważ nie mam pojęcia co kupić. Może ktoś miał styczność z tym sklepem i umie coś powiedzieć o nim.
Bardzo dziękuję dziewczyny! :*

3 komentarze:

  1. Gratuluję wygranej! ;) też kupiłam taki zwijacz, już kilka miesięcy temu (tyle, że jamniczka ;)), ale to było zbiorowe zamówienie na wizażu i jakoś nie mogę się wybrać po jego odbiór ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. To ruszaj po niego, bardzo fajna sprawa :)

    OdpowiedzUsuń

Proszę o nie umieszczania w komentarzach na moim blogu reklam, zaproszeń do swoich blogów/rozdań itp. Jeśli zostawicie u mnie komentarz to prawdopodobnie i tak odwiedzę wasz blog:).
Dziękuję za komentarze! Każdy bardzo wiele dla mnie znaczy, dzięki nim wiem, że ktoś docenia moją pracę i nie idzie ona na marne:).